Strona główna O firmie Oferta handlowa Usługi Agencja Reklamowa Promocje
Kontakt
   Strona główna » O firmie

Firma nasza powstała w 1990 roku i zaczeła swoją działalność od przyjmowania zleceń na pieczątki w lokalu przy ul. 5 Stycznia 7, oraz sprzedaży szerokiego asortymentu kalendarzy pod zamówienia. Systematycznie rozwijaliśmy naszą działalność specjalizując się w sprzedaży art. papierniczych, biurowych, szkolnych, art. dla plastyków oraz karnetów okolicznościowych, pocztówek i zaproszeń.

W obecnym lokalu o pow. 100 m² oferujemy około 7.000 pozycji towarowych i duży zakres usług. Specjalizujemy się w markowych art. papierniczych, piśmiennych i urządzeniach biurowych preferując sprawdzone na rynku firmy i marki. Podstawowe nasze usługi to: pieczątki, mała poligrafia, sitodruk oraz nadruki różnymi technikami na odzieży z własnej szerokiej oferty firm FRUIT OF THE LOOM oraz VALENTO.

W roku 2010 rozszerzyliśmy naszą działalność o Agencje Reklamową oferując kompleksowe usługi w zakresie nadruków i znaczenia laserem na porcelanie, galanterii skórzanej oraz gadżetach.

Teraz wcale nie Musisz jechać do Poznania by kupić dobre pióro PARKERA czy WATERMANA albo zamówić koszulkę z logo Twojej Firmy.

ZAPRASZAMY !!!